Briliantové šperky

Do šperků zasazujeme brilianty kulatých brusů , ovály, trojúhelníky, srdíčka. Diamanty je možno nakoupit buď pro investiční účely, tento druh nákupu není v naší zemi zatím moc rozšířen. Častější je koupě briliantu jako součást šperku. Diamant symbolizuje svými vlastnostmi čistotu , dokonalost a stálost. V zásnubním prstenu vyjadřuje lásku k obda...

Do šperků zasazujeme brilianty kulatých brusů , ovály, trojúhelníky, srdíčka. Diamanty je možno nakoupit buď pro investiční účely, tento druh nákupu není v naší zemi zatím moc rozšířen. Častější je koupě briliantu jako součást šperku. Diamant symbolizuje svými vlastnostmi čistotu , dokonalost a stálost. V zásnubním prstenu vyjadřuje lásku k obdarované osobě. O ceně briliantového šperku v hlavní míře rozhoduje velikost a kvalita diamantu. Diamanty se nejčastěji posuzují podle čtyř kritérií - 4C(Carat, Colour, Clarity, Cut ).

Zobrazit

Briliantové šperky Počet produktů: 11

Podkategorie

 • Závěsy

  Některé ženy jsou tak tvrdé,

  že na ně působí jen brilianty.                                                                                   

  Zlaté závěsy z bílého,                                                                                                Zlato (Au) 585/1000.

  žlutého nebo růžového zlata.

 • Náušnice

  Nikdy jsem nepociťovala

  k žádnému muži takovou nenávist,

  abych mu vrátila diamanty.                                                                                         Zlato (Au585/1000).

  Zlaté náušnice z bílého, žlutého,

  nebo růžového zlata s briliantem .

 • Prsteny

  Moc a sláva je pomíjivá,                            

  ale zlato zůstane zlatem,    

  diamant diamantem.                                                                                                   Zlato (Au) 585/1000

  Zlaté prsteny z bílého,

  žlutého nebo růžového zlata s briliantem.

Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek