Hodiny - Hodinky
Hodinky - Orient . JVD - SEAPLANE . Porcelánové hodiny .

Hodiny - Hodinky Počet produktů: 5

Podkategorie

  • Porcelánové hodiny
    Karlovarský porcelán - Manufaktura Chodov je jedna z nejstarších svého druhu v Čechách , vznikla již v roce 1810 . Porcelán barvy růže je dodnes vyráběn a dekorován ručně 24 karátovým zlatem . Na rozdíl od jiných výrobců používajících růžovou glazuru ,manufaktura Chodov zbarvuje již samotnou porcelánovou hmotu , kterou pak překrývají průhlednou glazurou .Tato technologie vytváří neopakovatelný lesk a jemnost růžové barvy Chodovského porcelánu. Již od roku 1872 nese Chodovská porcelánka známou značku, v níž pod dvěma stromečky čteme písmena H a C ,doplněna začátečním písmenem města Chodov CH. Tuto značku nese s drobnými úpravami dodnes.
  • Hodinky - JVD
    Kolekce pánských hodinek JVD . Kolekce obsahuje dvě základní řady, označené JVD Steel (vyrobené z nerezové oceli) a JVD Titanium (vyrobené z titanu). Oba materiály jsou antialergické a vysoce odolné vůči vnějším vlivům. Hodinky v provedení chronometru se prodávají s označením JVD Seaplane. Hodinky JVD jsou vybaveny spolehlivými a osvědčenými japonskými strojky Miyota.
  • Hodinky - ORIENT
    Jediná věc, pro kterou často ztrácíme trpělivost, jsou hodinky - ručičky jdou příliš rychle. Kvalitní hodinky s dlouholetou tradicí . Od svého založení roku 1950 v Tokiu , si náramkové hodinky ORIENT nachází spokojené zákazníky po celém světě. Hodinky celosvětově známé japonské společnosti Orient Watch Co. Ltd. – jsou pro ty, jenž si cení zboží vysoké kvality, jejichž hodnota se s léty nemění. Takovéto cíle si klade společnost „Orient“ .
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek
Zobrazují se 1 – 5 z 5 položek